۳ مجموعه ورزشی در محمودآباد نمونه افتتاح شد

شهردار محمودآباد نمونه گفت: در دهه فجر سه مجموعه زمین ورزشی در این شهر به بهره برداری رسید.

۳ مجموعه ورزشی در محمودآباد نمونه افتتاح شد

مهدی بهشتی مقدم در گفت و گو با خبرنگار فارس در قزوین با اشاره به افتتاح سه زمین ورزشی در محمودآباد نمونه با اعتباری بالغ از ۲.۵ میلیارد تومان اظهارکرد: زمین اسکیت به متراژ ۵٠٠ مترمربع در جوار مجموعه چمن مصنوعی، راه اندازی اولین مجموعه زمین های گلف استان قزوین در محمودآباد نمونه و راه اندازی مجموعه تکبال (مخفف تنیس و فوتبال) در کنار مجموعه چمن مصنوعی در قالب سه میز در پارک بانوان، پارک سلامت و پارک شهر از جمله پروژه های افتتاحی در دهه فجر بود.

وی افزود: سه زمین گلف به مساحت ۱۶۰ مترمربع در دو میدان و پارک پیش بینی و ایجاد شده است. شهردار محمودآباد نمونه از بازگشایی معبر با خرید دو ملک با ۳.۵ میلیاد تومان اعتبار خبر داد و گفت: زمینی تملک شده و قرار است مجموعه ورزش های ساحلی اعم از والیبال و فوتبال در این شهر راه اندازی شود که امیدوایم قبل از اردیبهشت سال آینده به بهره برداری برسد.

بهشتی مقدم به تعریض پل تقاطع امام حسین علیه السلام و شهید بابایی از ۱٠ متر به حدود ۳٠ متر با حدود یک میلیارد تومان اعتبار بخش های دولتی و خصوصی اشاره کرد و افزود: بتن ریزی پل اجرا شده و آسفالت آن باقی مانده که با مساعد شدن هوا، این مهم اجرایی می شود.

پایان پیام/

Leave a Comment