گردهمایی تولیدکنندگان صنعت دام و طیور کشور در شیراز

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان فارس گفت: هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت دام و طیور، دامپزشکی، تجهیزات و صنایع وابسته به همراه چهارمین نمایشگاه بین‌المللی شیلات، آبزیان، تجهیزات و صنایع وابسته در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی فارس در شیراز آغاز به کار کرد.

گردهمایی تولیدکنندگان صنعت دام و طیور کشور در شیراز

به گزارش فرزین سلطانی از شیراز، محسن نهاوندی امروز 27 اردیبهشت با اعلام این خبر افزود: این نمایشگاه‌ها در مساحت 13 هزار متری سالن‌های حافظ، سرو، نرگس، بهار و اردیبهشت برپا شده است.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان فارس با بیان اینکه بیش از 92 شرکت‌کننده در این نمایشگاه‌ها حضور دارند، ادامه داد: تولیدکنندگانی از استان‌های فارس، تهران، خراسان رضوی، البرز، بوشهر، هرمزگان، خوزستان، اصفهان، آذربایجان‌شرقی، آذربایجان‌غربی، مازندران، گلستان، یزد، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، مرکزی و کردستان آخرین دستاوردهای خود را به این رویداد اقتصادی آورده اند.

نهاوندی اضافه کرد: متخصصان، تولیدکنندگان و فعالان صنایع وابسته دام و طیور در کشور ما در این سالها تلاش خود را کردند تا با فناوری‌های روز دنیا همگام و همراه شوند؛ رقابت در محصول تولیدی با کیفیت و مطابق با استانداردهای روز دنیا و بهره وری بیشتر همواره جز اولویت‌های فعالان و متخصصان این عرصه است.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی گفت: حضور در نمایشگاه‌های مختلف از جمله هفدهمین نمایشگاه صنعت دام و طیور، دامپزشکی و صنایع و تجهیزات وابسته شیراز که به همراه چهاردهمین نمایشگاه شیلات و آبزیان برگزار می‌شود، فرصت مناسبی است تا این تولیدکنندگان در یک فضای حرفه‌ای ضمن اینکه آخرین دستاوردهای خود را در معرض دید عموم قرار دهند، تلاش کنند تا با تبادل علم و دانش و تجربیات گامی موثر در جهت رونق این صنایع مهم در کشور بردارند.

وی بیان کرد: علاقه مندان، متخصصان و کارشناسان می توانند تا روز شنبه سی ام اردیبهشت ماه از ساعت 16 تا 21  از این نمایشگاه ها بازدید کنند.

پایان پیام/ ف

Leave a Comment