کیفیت آثار جشنواره فیلم مستند 17 فراتر از حد انتظار است

مسئول کمیته داوری جشنواره ملی فیلم مستند 17 با تاکید بر اینکه هر جشنواره‌ای دارای آثار قوی، متوسط و وضعیت است، گفت: با توجه به اینکه این جشنواره نخستین دوره برگزاری را پشت سر می‌گذارد، کیفیت آثار قابل قبول و حتی فراتر از انتظار ما بوده است.

کیفیت آثار جشنواره فیلم مستند 17 فراتر از حد انتظار است

محمدرضا بهشتی‌منفرد در حاشیه اکران آثار جشنواره فیلم مستند 17 در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم، با اشاره به اینکه کمیته داوری جشنواره زیر نظر مرکز گسترش سینما مستند، تجربی و پویانمایی کار خود را دنبال کرده است، اظهار کرد: مرتضی شعبانی، فرشاد اکتسابی و محسن یزدی که از چهره‌های شاخص فیلم مستند هستند داوری آثار را بر عهده داشتند. وی اضافه کرد: همانند سایر جشنواره‌ها جشنواره فیلم مستند 17 نیز دارای فیلم‌ها قوی، توسط، و ضعیف بوده است و بیانیه تخصصی داوران جشنواراه در مراسم اختتامیه قرائت می‌شود اما با توجه به اینکه این جشنواره نخستین دوره برگزاری را پشت سر می‌گذارد، کیفیت آثار قابل قبول و حتی فراتر از انتظار ما بوده است. مسئول کمیته داوری جشنواره ملی فیلم مستند 17 خاطرنشان کرد: این برای نخستین بار است که کنگره ملی شهدای یک استان با برگزاری یک جشنواره ملی به عرصه فیلم مستند ورود کرده است و با بهره‌مندی از ظرفیت‌های ملی و استانی توانسته 60 فیلم مستند در مورد شهدا را ارائه دهد.

  وی ادامه داد: مرکز گسترش سینما مستند، تجربی و پویانمایی همیشه به دنبال حمایت از کارهای ویژه در حوزه جهاد و شهادت است و یکی از اقدامات این مرکز حمایت ویژه از جشنواره فیلم مستند 17 است که امیدواریم در سال‌های آینده نیز این جشنواره و حمایت‌های مرکز استمرار داشته باشد. پایان پیام/78023

Leave a Comment