خیرات مادر شهید شاغلانی برای سلامت جامعه

در راستای توسعه مشارکت و تقویت اعتماد شاهد تداوم حضور خیران در صف سلامت گیلان هستیم و این بار مادر شهید شاغلانی با اهدای یک ملک با ارزش، به جرگه خیران سلامت پیوست.

خیرات مادر شهید شاغلانی برای سلامت جامعه

به گزارش فرزین سلطانی از رشت، مادر شهید سیاهکلی یک ملک ۲ واحدی با مساحت مشاعی ۲۵۰ مترمربعی را به ارزش حدودی پنج میلیارد تومان با حضور در دانشگاه علوم پزشکی گیلان و دیدار با محمدتقی آشوبی رئیس دانشگاه، وقف نظام سلامت کرد.

حاجیه‌خانم گلرخ زمانی، مادر شهید رمضان شاغلانی لور هدف از وقف این ملک با ارزش را به‌ منظور اسکان پزشکان متخصص در شهرستان، باقیات و صالحات برای خود و همچنین فرزند شهیدش عنوان کرده است.

محمدتقی آشوبی رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان گیلان نیز از این مادر شهید تقدیر و اقدام وی را همچون شهیدپروری‌اش، شایسته تحسین و الگوساز برشمرد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان همچنین از مسؤولان مربوطه نظام سلامت استان خواست تا هر چه سریع‌تر بهسازی و مناسب‌سازی ملک مذکور جهت بهره‌برداری پزشکان متخصص در دستور کار قرار بگیرد.

قرار است ملک وقف شده مادر شهید شاغلانی جهت ماندگاری کادر درمان در شهرستان و اسکان پزشکان متخصص شهر سیاهکل مورد استفاده قرار گیرد.

گفتنی است در راستای توسعه مشارکت، تقویت اعتماد و افزایش امید در جامعه طی یک سال اخیر، خیران سلامت چند صد میلیارد تومان به سرمایه‌های دانشگاه علوم پزشکی گیلان افزوده‌اند. پایان پیام/۸۴۰۰۸

Leave a Comment