جان فدا| نخستین کرسی تلاوت قرآن بانوان به یاد شهید سلیمانی

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان گنبدکاووس گفت: نخستین کرسی تلاوت قرآن کریم ویژه بانوان گرامیداشت سردار شهید سلیمانی در حسینیه سیستانی های گنبدکاووس برگزار شد.

جان فدا| نخستین کرسی تلاوت قرآن بانوان به یاد شهید سلیمانی

به گزارش فرزین سلطانی از گنبدکاووس حجت الاسلام احمدرضا کریمی عصر پنجشنبه در کاروان قرآن سردار دلها در حسینیه سیستانی های گنبدکاووس اظهار کرد: کاروان قرآن سردار دلها گرامیداشت سرادر شهید سلیمانی، در قالب نخستین کرسی تلاوت قران ویژه بانوان با حضور قاریان و مدیران موسسات و مراکز قرانی برگزار شد. وی تصریح کرد: نخستین هیات اندیشه ورز قرانی در شهرستان در راستای برنامه ها و فعالیت های قرانی تشکیل شده است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان گنبدکاووس خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه اقوام و مذاهب مختلف با همزیستی مسالمت امیز و وحدت در کنار هم زندگی می کنند تلاش داریم تا برنامه های شهرستان نیز با محور قران برگزار شود. وی ادامه داد: شما بانوان نقش بسزایی در تربیت نسل اینده و کودکان دارید و می بایست تربیت کودکان ما براساس تعالیم اسلامی و قرانی باشد. کریمی گفت: در ابتدای ورود بنده به اداره تبلیغات اسلامی حدود ۴۵ مراکز و موسسات و خانه های قرانی فعالیت داشتند و در هدف گذاری برنامه ها تلاش داریم تا این تعداد را به دو برابر افزایش دهیم که تاکنون اتفاقات خوبی در رشد مراکز و موسسات قرانی و خانه های قرانی شیعه و سنی افتاده است. وی بیان کرد: شهید حاج قاسم یک مکتب جریان ساز بوده و بدون در نظر گرفتن مذهب و قوم، محور مقاومت را تشکیل داده و با تمام وجود در برابر ظلم و ستم ایستادگی کرد. در این مراسم بانوان قاری شهرستان گنبدکاووس تلاوتی چند از کلام الله مجید را قرائت کرده و گروه سرود پسران ابتدایی سرودی در وصف سردار شهید حاج قاسم سلیمانی اجرا کردند. انتهای پیام/۸۳۰۲۱

Leave a Comment